Zum Inhalt springen

Aufgrund von Wartungsarbeiten ist unsere Website am 25. und 26.09.2021 zeitweise nicht erreichbar. Entschuldigen Sie bitte die Unannehmlichkeiten.


Due to maintenance our website will be temporarily unavailable on September 25th and 26th, 2021. We apologize for the inconvenience.

Kai prekės ženklo ambasadoriai tampa draugais

Siekdami tikslo užtikrinti mobilumą ateityje, nuolat stengiamės suderinti savo šeimos įmonės vertybes su vis sparčiau besikeičiančio pasaulio iššūkiais. O kas gali geriau padėti įvertinti pačiam save nei geri draugai? Todėl savo mintimis, motyvacija ir tikslais dalijamės su ypatingomis asmenybėmis, žinomomis tarptautiniu lygiu arba pasiekusiomis puikių rezultatų savo srityse.

Olimpiadų laimėtojai, ekstremalaus sporto atstovai, socialinių tinklų žvaigždės, institucijos: mūsų prekės ženklo ambasadoriai yra motyvuojantys ateities vizijų kūrėjai, laisvos dvasios žmonės, legendos ir pavyzdžiai. Tai yra asmenybės, žavinčios savo pasiekimais, drąsiai žvelgiančios į priekį ir nesiilsinčios ant laurų. Jie žino, kaip svarbu galėti pasitikėti stipriais partneriais. Jų dvasinė stiprybė ir mus motyvuoja ieškoti vis naujų kelių.