Zum Inhalt springen

Danny MacAskill

Kalnų dviračių sporto ir socialinių tinklų žvaigždė

Jaudulys, laukiniai šuoliai ir milijonai „YouTube“ gerbėjų visame pasaulyje – dviračių sporto profesionalo Danny MacAskill gyvenimas kupinas ekstremalių iššūkių. Jo akrobatiniai triukai ir filmai – lyg kultas ir aukštasis menas kartu – jį nuveda į vaizdingiausias, atviriausias ir fantastiškiausias pasaulio vietas. Danny parodo, ką reiškia vėl ir vėl viršyti savo paties ribas – ne tik fizines, bet ir dvasines. Visiškai aišku, kad Danny iš esmės pasikliauja tik geriausiomis medžiagomis ir geriausiais partneriais.


Žvaigždė iš Škotijos

Danny MacAskill istorija atrodo kaip pasaka. Jo profesionalaus dviratininko karjera prasidėjo sąlyginai greitai, kai jis 2009 m. balandžio 19 d. į „YouTube“ įdėjo savo pirmąjį gatvės triukų su dviračiu („street trials“) vaizdo klipą. Tik penkių su puse minučių trukmės klipas jau pirmą dieną buvo peržiūrėtas kelis šimtus tūkstančių, o iki šiol – daugiau kaip 38 mln. kartų. Nuo to momento Danny savo kvapą gniaužiančiais triukais užkariavo pasaulį.

Drąsa ir kūrybiškumas

Tik per septynis mėnesius Danny iš dviračių mechaniko tapo tarptautiniu lygmeniu pripažinta superžvaigžde. Nuo 2009 m. „Inspired Bicycles“ iki 2016 m. pasirodžiusio filmo „Wee Day Out“ – MacAskill istorijoje slypi visų pirma širdis, drąsa ir ypač didelis kūrybiškumas! Šiandien Danny – su geriausių triukų su dviračiais („trial“) dviratininkų komanda – išvykęs į savo sumanytą turą aplink pasaulį „Drop and Roll Tour“. 


Namai – visas pasaulis

Danny MacAskill šiuo metu yra vienas iš pasaulyje garsiausių profesionalių dviratininkų. Milijonai gerbėjų visuose socialinių tinklų kanaluose, įspūdingi pasirodymai savo paties turuose ir daugybė kitų renginių aplink Žemės rutulį – tai jau jo kasdienybė. Ir visada kartu: prekės ženklas „Eberspächer“. Danny pirmasis kelioninis automobilis, žinoma, neapsiėjo be būtinų „Eberspächer“ produktų.


Vaizdo klipai ir galerija

Danny MacAskill įsitraukimo istorija

Danny MacAskill turas „Drop and Roll Tour“

Danny MacAskill dviračių istorija