Zum Inhalt springen

Aufgrund von Wartungsarbeiten ist unsere Website am 25. und 26.09.2021 zeitweise nicht erreichbar. Entschuldigen Sie bitte die Unannehmlichkeiten.


Due to maintenance our website will be temporarily unavailable on September 25th and 26th, 2021. We apologize for the inconvenience.

Georg Hackl

Olimpinis čempionas, pasaulio čempionas, rogučių sporto legenda

Tik nedaugeliui sportininkų apibūdinimas „legenda“ tinka taip tiksliai kaip Georg Hackl. Jis buvo vienas iš sėkmingiausių pasaulyje rogučių sportininkų, visose svarbiose rogučių trasose laimėjęs prizines vietas ir ilgiau kaip 18 metų visada buvęs rogučių sporto viršūnėje. Jis buvo ir yra žinomas ir dėl savo sumanumo, nes kiekvieną laisvą minutę skiria rogutėms optimizuoti. Jo didžiausi pasiekimai sporte yra trys olimpiniai aukso medaliai vienvietėse rogutėse ir dešimt kartų pasaulio čempiono titulas. 2012 m. FIL (Tarptautinė rogučių sporto federacija) Hackl įtraukė į rogučių sporto „Hall of Fame“ (šlovės muziejus).


Žavesys, o ne pagarbi baimė

Tris kartus olimpinis čempionas, tiesą sakant, labiau žinomas tik kaip „Hackl Schorsch“, vis dar yra glaudžiai susijęs su rogučių sportu ir savo išskirtinę patirtį perduoda ateinančiai kartai. Jis dirba treneriu Vokietijos nacionalinėje komandoje ir yra atsakingas už judėjimo ir čiuožimo techniką Savo paprastu, atviru būdu, niekaip neprimenančiu superžvaigždės, sužavi jaunus ir senus.

Mėgautis gyvenimu

Vasarą Hackl, glaudžiai bendradarbiaudamas su sportininkais, savo dirbtuvėse gamina rogutes. Pats leistis trasa penkiasdešimtmetis sportininkas nebenori. Jėgas mieliau skiria atsinaujinančiųjų šaltinių energijos plėtrai. O ką jam, „Hackl Schorsch“, labiausiai patinka veikti šiaip? „Mėgautis gyvenimu“, – atsako su bavariška ramybe.