Zum Inhalt springen

Lotta ir Felix Wiemers

„Sail and Summit“ – burė ir viršūnė

Kai Vokietijos nacionalinės buriuotojų komandos profesionali buriuotoja įsimyli vieną iš 15 geriausių pasaulyje slidininkų laisvuoju stiliumi, kyla gana ypatingas iššūkis: kaip suderinti buriavimą su slidinėjimu laisvuoju stiliumi? Paprastą, bet kartu ir gniaužiantį kvapą atsakymą pateikia Lotta ir Felix Wiemers savo projektu „Sail and Summit“. Jie abu Norvegijoje siūlo nuotykių keliones, per kurias svečiai nuosavu laivu nuplukdomi į pasirinktas slidinėjimo vietas, kurių kitaip nebūtų įmanoma pasiekti. Iš ten slidėmis galima „užkopti“ į Norvegijos kalnus ir patirti nepakartojamą nusileidimą.


Neįtikėtinas jausmas

Gamta Norvegijoje yra unikali. Burlaiviu plaukti kalnų papėdėje – neįtikėtinas jausmas. Suderinti slidinėjimą ir buriavimą, kopimą į kalnus arba važiavimą kalnų dviračiais ir buriavimą – tai yra išskirtinis potyris ir visada nuotykis. Vasarą saulė šviečia 24 valandas per parą, atšiauresnę žiemą stebuklus kuria poliarinė pašvaistė, o susitikimai su banginių šeimomis tiesiog nepamirštami.

Jauki užuovėja žiemą

„Sail and Summit“ šerdis yra jachta „Vilma“, kurią jie abu nusipirko Kylyje. Ji yra 13,5 metrų ilgio ir keturių metrų pločio, tad pakankamai talpi medžiagoms ir įrangai laikyti, o dėl „Eberspächer“ „Airtronic“ oro šildymo sistemos teikia jaukią užuovėją žiemą prie fjordų krantų.


Geros kelionės

Nuo balandžio iki gegužės vidurio Lotta ir Felix Wiemers į savaitės trukmės kelionę pasiima nuotykių ieškotojus ir visą šį laiką jais rūpinasi. Reikia būti vidutiniškai stipriam ir mokėti gerai slidinėti. Nerimauti nereikia – abu palydovai individualiai prisitaiko prie svečių poreikių.


Galerija

„Sail & Summit“

Felix Wiemers svetainė

Microsite Marine