Zum Inhalt springen

Fabian Lentsch ir „Snowmads“ komanda

Perdarytas kelioninis automobilis, slidės ir draugai visame pasaulyje – visada kelyje ieškant įdomiausių nuotykių: „Snowmads“.

Apie slidininką laisvuoju stiliumi Fabian Lentsch susibūrę „Snowmads“ projekto draugai įdėję daug širdies sukonstravo visureigio tipo ilgoms kelionėms tinkamą gyvenamąjį automobilį, siekdami visame pasaulyje ieškoti geriausių, dar neatrastų atokių linijų, susipažinti su žmonėmis ir atrasti naujas kultūras.


Tiesiog būti laimingam

„Snowmads“ yra ne tik komanda, jie įkūnija tam tikrą gyvenimo būdą, kuris negalėtų būti tolimesnis įprastam uždaram „nuo devynių iki penkių“ ratui. „Snowmads“ slidinėjimas, kelionės ir ekstremalus sportas taip pat reiškia pagalbines priemones atskleisti mūsų mažosios planetos paslaptis. Su savo ekspediciniu gyvenamuoju automobiliu jie gali keliauti kaip modernūs klajūnai, kurie visur, kur sustoja, randa vietos ir atranda vietos papročius ir gyvenseną. Nes jiems keliavimas prasideda ten, kur baigiasi savas akiračio laukas.

Mobilios ekspedicijos

Fabian ir draugai iš „Snowmads“ komandos nori tyrinėti pasaulį – atrasti kalnus ir trasas, kuriomis dar niekas nėra čiuožęs! Tad jie aštuonis mėnesius kantriai plušo prie seno gaisrinio automobilio, siekdami jį padaryti tinkamą gyventi per ilgas keliones. Jaukią šilumą viduje skleidžia „ Eberspächer“ oro ir vandens šildytuvas. Net atokiausiuose regionuose atšiauriausiomis sąlygomis, pvz., žiemą Kaukaze, mūsų gaminiai užtikrina optimalų ir patikimą komfortą.


Išplėsti horizontą

Būdamas „Snowmads“ narys, Fabian Lentsch su keliais geriausiais pasaulyje čiuožėjais laisvuoju stiliumi, kuriuos jis vadina draugais, atranda įdomiausius pasaulio slidinėjimo regionus ir juose patiria nuotykių, kurių niekada negalėtų patirti kaip profesionalas dalyvaudamas pasaulio čiuožimo laisvuoju stiliumi ture „Freeride World Tour“. „Mums svarbu ne tik kur nors galėti slidinėti. Mes norime išplėsti horizontą, kuris supa mus kaip profesionalius sportininkus!“, – tarsteli Fabian ir jo kolegos – ir vėl panyra į kitos ekspedicijos planavimą.


Vaizdo klipai ir galerija


„Snowmads“ kanalas „YouTube“

Specialūs kelioniniai automobiliai