Zum Inhalt springen

Pažangi ir tvari „Eberspächer“ automobilių technologija

Su inovatyvia išmetamųjų dujų technologija „Eberspächer“ produktai prisideda prie to, kad milijonai transporto priemonių atitinka griežčiausius emisijų reikalavimus. Šiandien gali būti pašalinama daugiau kaip 95 proc. teršalų. „Eberspächer“ reikšmingai prisidėjo prie šios teigiamos tendencijos. Kaip ir prie CO2 sumažinimo, kurį pasiekėme naudodami lengvos konstrukcijos technologiją ir naujoviškas medžiagas bei taikydami pažangias išmetamųjų dujų koncepcijas didelio galingumo varikliams.

Prie aplinkos apsaugos aktyviai prisidedame ir savo autonominiais šildytuvais: „stovint išgaunama šiluma“ reiškia, kad išvengiama žalingo šalto variklio paleidimo, dėl to tausojama aplinka ir dar gaunama juntama papildoma nauda – saugumas ir komfortas.

Tą patį galime pasakyti ir apie savo autobusams skirtas oro kondicionavimo sistemas: jos pasižymi aplinkosauginiu tvarumu ir dideliu ekonomiškumu. Transporto priemonių elektronikos srityje mūsų inovatyvios technologijos taip pat padeda taupiai naudoti išteklius.