Zum Inhalt springen

Mūsų stiprybės. Mūsų vizija

„Eberspächer“ visada tikėjo inovatyvių idėjų jėga ir įtikindavo dideliu gebėjimu keistis. Į mūsų įmonei kylančius iššūkius tebežvelgiame kaip į galimybę, kurią išnaudosime vykdydami ilgalaikę augimo strategiją.

Nepriklausomybė
Sprendimus priimame būdami stipriojo padėtyje. Mūsų kaip šeimos įmonės ekonominė nepriklausomybė leidžia patiems nusistatyti pagrindinius veiklos aspektus ir strateginę kryptį. Visada orientuojamės į ilgalaikį stabilumą. 

Augimas
Nuo 1865 m. mūsų vardas reiškia verslumą ir kūrybiškumą. Ir ateityje savo augimą grįsime savo pačių jėga. Tikslas – nuosekliai stiprinti savo padėtį rinkoje visuose produktų segmentuose ir tikslingai plėsti esamą portfelį.

Tarptautinimas
Esame įsitvirtinę visose pagrindinėse tarptautinės automobilių pramonės rinkose ir nuosekliai didiname savo matomumą pasaulyje. Didžiausią dėmesį skiriame regionams, kurie išgyvena didelį ekonomikos augimą ir turi daug žadantį ateities potencialą, pavyzdžiui, BRIC šalims: Brazilijai, Rusijai, Indijai ir Kinijai.

Technologinė lyderystė
Norime, kad puikios mūsų kūrėjų idėjos virstų pažangiais komponentais progresui automobilių srityje. Tam nuosekliai investuojame į mokslinius tyrimus ir plėtrą. Daugiau kaip 700 inžinierių ir specialistų stiprina mūsų technologinę lyderystę visose produktų grupėse.

Tvarumas
Mobilumas ateityje bus įvairialypis. Vidutinės trukmės laikotarpiu tikimės taikaus įvairių techninių sprendimų sambūvio. „Eberspächer“ yra pasiruošusi būsimiems technologiniams pokyčiams visuose produktų segmentuose. Nuosekliai optimizuosime vidaus degimo variklį, kuris dar ilgai bus užvaldęs mūsų kelius, bet kursime ir naujas, alternatyvias pavaros koncepcijas.

Sužinokite daugiau apie mūsų pažangius technologinius komponentus tvariam mobilumui. daugiau