Zum Inhalt springen

„Eberspächer“ grupė: ateities mobilumo kūrėja

„Eberspächer“ yra tarp pasaulyje pirmaujančių išmetamųjų dujų technologijos, transporto priemonių šildytuvų ir autobusų kondicionavimo sistemų kūrėjų ir tiekėjų. Taip pat specialiųjų transporto priemonių kondicionavimo sistemų ir transporto priemonių elektronikos srityse „Eberspächer“ yra kompetentinga automobilių pramonės inovacijų partnerė.

Pažangumas
Visi Europos, Šiaurės Amerikos ir vis daugiau Azijos transporto priemonių gamintojų taiko mūsų novatoriškas technologijas. Pirminės įrangos srityje sukaupta praktine patirtimi taip pat naudojasi dalių pardavėjai ir dirbtuvės, kuriems savo produktus tiekiame visame pasaulyje.

Žvelgimas į ateitį
Mūsų inovacijų sparta yra didelė. Jau šiandien kuriame mobilumą rytojui ir siūlome pažangius sprendimus dėl vis griežtėjančių išmetamųjų dujų normų, kompleksinio šilumos valdymo naudojant elektrines pavaras ir nuolat didėjančių reikalavimų automobilių elektronikai.

Lankstumas
„Eberspächer“ yra savarankiška ir labai lanksti įmonė. Turėdami 10 000 darbuotojų 29 šalyse maždaug 80 veiklos centrų esame atstovaujami visose pagrindinėse pasaulinės automobilių pramonės rinkose. Tarptautinį matomumą tikslingai didiname, nes – kokybei ribų nėra.

Išsamesnė informacija apie įmonę:

Metinė ataskaita