Zum Inhalt springen

MOVE – tai „Eberspächer“

MOVE
„Eberspächer“ keliauja į sėkmingą ateitį! Dėl pelningo augimo nuolat didiname savo įmonės vertę. Kaip šeimos įmonė didelį dėmesį skiriame pasitikėjimui ir savo stipriosioms savybėms: ilgalaikiam mąstymui ir tvirtai vertybių kultūrai. Jau nuo 1865 m. sąmoningai ir nuosekliai dirbame ir ateityje dirbsime pasaulinės konkurencijos ir kintančiomis rinkos sąlygomis.

Kuriame švarų ateities mobilumą („Clean Mobility“) ir savo klientams pristatome sumanius sprendimus („Smart Solutions“), kuriuos plėtoja ir kuria atsidavę specialistai („Dedicated People“).

„Clean Mobility“: mūsų produktai ir paslaugos padeda užtikrinti aplinkos apaugą, saugą ir patogumą transporto priemonėse.

„Smart Solutions“: tikslingai skatiname naujoves, siekdami įkvėpti savo klientus. Investicijų, partnerystės ir įsigijimų priemonėmis plečiame savo padėtį rinkoje.

„Dedicated People“: veikiame profesionaliai ir prisiimame atsakomybę. Patrauklioje darbo aplinkoje nuolat plėtojame savo įgūdžius ir kuriame pajėgią pasaulinę organizaciją.

Strategiškai priskiriame savo veiklą brandžioms, dinamiškoms ir visiškai naujoms verslo sritims. Savo sėkmingą ateitį formuojame per iniciatyvas aiškiai apibrėžtose veiklos srityse, kurios skirtos visiems verslo sektoriams.