Zum Inhalt springen

Aufgrund von Wartungsarbeiten ist unsere Website am 25. und 26.09.2021 zeitweise nicht erreichbar. Entschuldigen Sie bitte die Unannehmlichkeiten.


Due to maintenance our website will be temporarily unavailable on September 25th and 26th, 2021. We apologize for the inconvenience.

Gerai jaučiamės tik pasiekę geriausią kokybę

Patenkinti klientai yra mūsų verslo pagrindas: tik patikimai išpildę aukštus savo klientų poreikius ir lūkesčius, galime užsitikrinti ilgalaikę sėkmę.

Esame pripažinti kokybės ir technologijų lyderiai automobilių pramonėje ir norime šią aukštą poziciją toliau stiprinti visuose produktų segmentuose. 

Dėl to didelį dėmesį skiriame visapusiškam kokybės valdymui, apimančiam visus svarbius veiksmus ir procesus. Siekiame, kiek įmanoma, nuo pat pradžių eliminuoti galimus klaidų šaltinius ir taip užtikrinti aukščiausią kokybę visais lygmenimis.

Tam esame sukūrę visą rinkinį pasiteisinusių metodų ir programų. Skirtingiems produktų segmentams taikomi individualūs kriterijai ir rodikliai.

Bet viena yra bendra visiems: tęstinumas, kuriuo užtikrinama produkto, proceso ir paslaugos kokybė – nuo pirminės idėjos išankstinio vystymo etape per visą atsiradimo procesą iki antrinės rinkos paslaugų.

Taikome tarptautinę sertifikuotą kokybės valdymo sistemą (IATF 16949 ir EN-ISO 9001) ir taip užtikriname aukštą kokybės standartą visuose savo veiklos centruose visame pasaulyje.