Zum Inhalt springen

Nulio klaidų strategija

Užuot taisius klaidas, geriau jų visai nedaryti. Toks yra mūsų požiūris, kurio nuosekliai laikomės įgyvendindami savo kokybės strategiją.

Nusistatėme tikslą klaidų lygį įmonėje „Eberspächer“ sumažinti iki nulio: šiuo aspektu planuojame ir kontroliuojame visus kokybei svarbius veiksmus ir procesus. Suprantame, kad negalima visiškai atmesti nei žmogaus, nei mašinos klaidos galimybės. Šis supratimas įgalina kurti atvirą klaidų kultūrą.

Vienkartinio nukrypimo nuo norimo rezultato nesmerkiame, o jį vertiname kaip atsparos tašką tobulėjimui. Nuolatiniam tobulėjimui: nes tai yra pagrindinis mūsų kokybės užtikrinimo principas.

Mokomės iš kiekvienos klaidos ir nuosekliai taikome prevencines priemones, kad ji nepasikartotų. Sukauptą patirtį sistemiškai perduodame toliau, kad ankstyvame etape visoje įmonėje būtų galima atpažinti galimus klaidų šaltinius. Toks veikimo būdas duoda išmatuojamų rezultatų: mūsų gamybos klaidų lygis yra pastovus ir beveik nulinis. 

Tai pasiekimas, pelnęs pripažinimą: klientai mus nuolat įvertina apdovanojimais už „nulinių klaidų“ dalis ir puikią produktų kokybę.