Zum Inhalt springen

„Eberspächer“ produktų portfelis apima dabartinių ir būsimų automobilių pramonės reikalavimų sprendimus

Išmetamųjų dujų technologija
Švariau, lengviau, tyliau – mūsų išmetamųjų dujų įrenginiai, skirti lengviesiems automobiliams ir komercinės paskirties transporto priemonėms, jau dabar pašalina daugiau kaip 95 proc. visų teršalų. Jie yra lengvos konstrukcijos technologijos, garso slopinimo ir garso projektavimo pavyzdys. Mūsų, kaip išmetamųjų dujų sistemų specialistų, kompetencija paklausi tarp lengvųjų automobilių ir komercinės paskirties transporto priemonių gamintojų visame pasaulyje. Iš to turi naudos ir mūsų klientai antrinėje rinkoje: dirbtuvės ir verslo partneriai, kuriems tiekiame pirminės įrangos kokybės papildomai įrengiamas sistemas ir keičiamus įrenginius.


Degalus naudojantys šildytuvai
„Eberspächer“ autonominiai šildytuvai yra komforto transporto priemonėje sinonimas nuo to laiko, kai juos pirmą kartą įrengėme automobiliuose „VW-Käfer“. Šiandien juos galima rasti daugybėje lengvųjų automobilių, komercinės paskirties ir specialiųjų transporto priemonių, kelioninių automobilių arba laivų. Gamintojai mūsų degalais varomus autonominius šildytuvus transporto priemonėse įrengia gamykloje kaip serijinę arba specialią įrangą. Tačiau šildymo sistemas galima lengvai įmontuoti ir papildomai.


Elektriniai šildytuvai
Jei variklis atiduoda per mažai liekamosios šilumos šildymui, tuo pasirūpina „Eberspächer catem“ elektriniai papildomi šildytuvai: vadinamieji PTC šildytuvai greitai ir ekonomiškai sukuria puikų šilumos komfortą optimizuotų sąnaudų dyzelinėse ir benzininėse transporto priemonėse. „Eberspächer catem“ jau šiandien tiekia serijinius didelio galingumo šildytuvus, skirtus hibridinėms ir elektrinėms transporto priemonėms bei transporto priemonėms su kuro elementais. PTC šildytuvai taip pat gali būti naudojami lokaliai:  garsusis pavyzdys yra galvos zonos šildymas nuo kaklo atramos kabriolete.


Oro kondicionavimas
„Eberspächer Sütrak“ specializuojasi autobusams skirtų didelio galingumo šildymo ir kondicionavimo prietaisų srityje. Autobusų gamintojams tiekiame kompleksinio šilumos valdymo sistemas iš vienų rankų: miesto ir kelionių autobusams – nuo mažų greitų iki dviaukščių autobusų.


Automobilių kontrolės sistemos
Automobilių kontrolės sistemų sektorius, apimantis patikimus didelio galingumo elektroninius produktus, specializuojasi klientų poreikiams pritaikytų tvaraus mobilumo sprendimų srityje ir yra kompetentingas automobilių pramonės inovacijų partneris, padedantis optimizuoti sąnaudas ir sumažinti emisijas: mūsų paslaugų spektras apima ne tik šilumos valdymui skirtus ir kompaktiškus valdymo prietaisus, bet ir galinius galios stiprintuvus, skirtus optimaliam variklio ir išmetamųjų dujų valdymui, produktus, skirtus vidaus tinklo stabilizavimui ir energijos rekuperacijai, bei akumuliatorių valdymo sistemas.